close
چت روم
چگونه سئو و بهینه سازی سایت وردپرسی را انجام دهیم؟
loading...

بريم تو خنده | مطالب جالب و خواندني

بهینه سازی سایت و وبلاگ برای موتورهای جستجو ، یک فرآیند بسیار حیاتی و مهم است. موفقیت و رشد یک سایت در رتبه و رنکینگ آن در موتورهای جستجو است. با بهینه سازی و سئو سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل ، یک سایت می تواند شانس بیشتری نسبت به رقبا برای جذب بازدید کننده بیشتر داشته باشد. بنابر این اگر شما در حال حاضر یک سایت راه انداخته اید ، باید اطمینان پیدا کنید که قوانین SEO را خوب در آن اجرا کرده باشید. بقیه در ادامه قفل رمزی برای درب ساختمان، اتاق، پاركینگ ریش تراش چند کاره ضد آب کیوتاچ| QTOUCH…

cortex بازدید : 301 02 / 02 / 1391 نظرات ()


بهینه سازی سایت و وبلاگ برای موتورهای جستجو ، یک فرآیند بسیار حیاتی و مهم است. موفقیت و رشد یک سایت در رتبه و رنکینگ آن در موتورهای جستجو است. با بهینه سازی و سئو سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل ، یک سایت می تواند شانس بیشتری نسبت به رقبا برای جذب بازدید کننده بیشتر داشته باشد. بنابر این اگر شما در حال حاضر یک سایت راه انداخته اید ، باید اطمینان پیدا کنید که قوانین SEO را خوب در آن اجرا کرده باشید.بقیه در ادامه


قفل رمزی برای درب ساختمان، اتاق، پاركینگ


Seo Wordpress Tips

بهینه سازی سایت و وبلاگ برای موتورهای جستجو ، یک فرآیند بسیار حیاتی و مهم است. موفقیت و رشد یک سایت در رتبه و رنکینگ آن در موتورهای جستجو است. با بهینه سازی و سئو سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل ، یک سایت می تواند شانس بیشتری نسبت به رقبا برای جذب بازدید کننده بیشتر داشته باشد. بنابر این اگر شما در حال حاضر یک سایت راه انداخته اید ، باید اطمینان پیدا کنید که قوانین SEO را خوب در آن اجرا کرده باشید.

این پست با هدف ارائه یک دیدگاه و راهنمای کلی در مورد نحوه بهینه سازی سایت وردپرسی است که شما را در مورد نحوه موثرتر بهینه سازی یک سایت وردپرس و دریافت ترافیک و رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو راهنمایی می کند!

1- بهینه سازی پایه ای:

اجازه بدید اول ببینیم که چگونه باید بهینه سازی فنی وردپرس را انجام داد. اگرچه وردپرس به تنهایی برخی از ویژگی های بهینه سازی کردن با موتورهای جستجو را در خود جمع کرده است ، اما موارد و چیزهای دیگری نیز وجود دارد که می تواند بهینه شدن وردپرس را موثرتر کنند.

اول از همه شما باید ساختار لینک ثابت خود را تغییر دهید. پس از تغییر آن می توانید از پلاگین Redirection استفاده کنید. با انجام این کار شما به راحتی می توانید لینک های سایت خود را به صورت دوستانه SEO friendly برای جستجوگرها نمایش دهید. همچنین باید پلاگین SEO Slugsرا نیز نصب کرده تا به طور خودکار توسط آن ، کلمات اضافی و نامربوط از لینک و URL شما حذف شود تا در یک جمله پست شما توسط جستجوگرها بهتر شناسایی و ایندکس شوند.

Basic Technical Optimization

Basic Technical Optimization

2- بهینه سازی عنوان مطالب:

شما باید عنوان و تایتل مطالب سایت خود را بهینه کنید. اگر می خواهید ترافیک با کیفیت و بیشتری برای سایت وردپرسی خود از موتورهای جستجو بدست آورید باید کلمات اولیه و کلمات کلیدی را در ابتدای عنوان مطلب سایتتان قرار دهید. چون موتورهای جستجو به کلمات اولیه در عنوان مطالب بیشتر توجه می کنند و کاربران نیز در جستجوی اولیه با اولین کلمات در عنوان مطلب به سایت شما سرازیر می شوند. چندین ابزار برای بهینه سازی عنوان پست های شما وجود دارد که بهترین آنها پلاگین HeadSpaceاست. این افزونه به شما کمک می کند تا عنوان مطالب برای موتورهای جستجو بهینه شود .

Optimize Your Titles

Optimize Your Titles

3- بهینه سازی تصاویر:

تصویر و عکس های وبلاگ و سایت نیاز به بهینه شدن دارد. حقیقت اینست که تصاویر در سایت ها همیشه نادیده گرفته می شوند. اگر شما برخلاف رقبا ، تصاویر سایت خود را بهینه کنید می توانید نتایج خوبی بدست آورید. مثلا اگر شما alt tag برای تصاویر خود به کار ببرید ، یکی از راه های مناسب است. اما اگر زمان شما برای قرار دادن alt tag بر روی تصاویرتان کم است ، می توانید از پلاگین SEO friendly Imagesاستفاده کنید. با این افزونه ، عنوان و alt tag و title tag به عکس ها و تصویر وبلاگتان اضافه می شود.

Image Optimization

Image Optimization

4- بهینه سازی قالب:

بهینه سازی قالب سایت هم یکی از موارد ضروری است. قسمت پیمایش آدرس باید اجازه دسترسی به صفحه اصلی و همچنین دسته بندی که پست درون آن است را بدهد. همچنین اگر چند کاتگوری دارید باید یکی از کاتگوری ها را انتخاب کرده و در قسمت پیمایش آدرس ( breadcrumbs ) قرار دهید. برای ساخت منوی پیمایش پلاگین Breadcrumb وجود دارد که می توانید آن را در وردپرس نصب کنید.

استفاده از Heading مناسب نیز تاثیر بسزایی در افزایش رنک SEO شما دارد. مثلا اطمینان پیدا کنید که نام سایت شما در صفحه اصلی درون تگ <h1> قرار گرفته باشد. همچنین در صفحات دسته بندی و ادامه مطلب نباید بیش از حد از تگ <h3> استفاده کنید.

کدهای قالب را تمیز بنویسید، به این معنا که روش کدنویسی شما باید تمیز و حرفه ای باشد. کدهای CSS و جاوا اسکریپت را خارج از فایل HTML و به صورت External قرار دهید و مطمئن شوید که فایل های JavaScript و CSS در اولین بازدید کاربران برای آنها کش ( Cashe ) خواهد شد. چون این کار باعث می شود کاربران و موتورهای جستجو در مراجعات بعدی نیازی به بارگذاری دوباره این فایل ها نداشته باشند.

یکی دیگر از مواردی که در قسمت بهینه سازی قالب باعث افزایش سرعت می گردد، کم کردن کوئری ها و اتصال به دیتابیس است که این موارد را باید از قالب ساز خود بخواهید. همچنین پلاگین Cachingنصب کنید تا سرعت وردپرس شما نسبت به گذشته دو برابر شود.

Template Optimization

Template Optimization

5- محتوای تکراری:

بعد از انجام موارد اساسی و ضروری ، نوبت آن رسیده که تمرکز کنید تا مطالب کپی و تکراری که دیگران قبلا آن را نوشته اند را در سایتتان قرار ندهید. اول از همه پلاگین خوب نصب کنید و تنظیمات آن را به گونه ای قرار دهید که تمام صفحات آرشیو ایندکس شوند. این عمل به موتورهای جستجو کمک می کند که تمام لینک های درون صفحات آرشیو را دنبال و ایندکس کند.

شما باید صفحاتی که غیرضروری هستند را از ایندکس شدن جلوگیری کنید. مثلا صفحات لیست نویسندگان سایت. اطمینان پیدا کنید که موتورهای جستجو امکان دسترسی به تمام صفحات ادامه مطلب را داشته باشند و برای این کار می توانید از پلاگین WP-PageNavi استفاده کنید.

لینک هایی را که زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرند را nofollow کنید و از قرار دادن لینک خودتان و صفحات ثبت نام کاربران در تمام صفحات سایت و وبلاگ بپرهیزید.

Content Duplicate

Content Duplicate

6- ساختار سایت خوب:

به جای ایجاد پیج های متعدد ، باید پست های بهتر بزنید. با این کار شما به راحتی می توانید آنها را آپدیت کنید. اگر هر پست از سایت شما به خاطر keyword مناسب و خوب که زده اید رنگ گرفت ، شما می بایست یک پیج جدید ایجاد کرده و مطالب مورد نظر را با ویرایش های جدید به آن اضافه کنید. بعد باید Slug پستی که رنک گرفته را تغییر دهید و سپس صفحه جدید را تحت آدرس پستی که دارای رنک بود منتشر کنید و پست قبلی را به آدرسی جدیدتر ریدایرکت کنید.

همیشه در ادامه مطلب ، بلوک مطالب مرتبط قرار دهید . در حقیقت این کار باعث برگشت روبات های موتورهای جستجو به مطالب قبلی شما که ایندکس نشده می گردد. برای ایجاد مطالب مرتبط می توانید از کوئری های وردپرس یا پلاگین هایی که به این منظور نوشته شده است استفاده کنید.

7- تغییر بهینه سازی :

شما باید سع کنید تا خوانندگان حداکثر در سایت شما عضو شوند. برای این کار می توانید از قسمت خوراک یا RSS سایتتان استفاده کرده و کاربران را مجاب به استفاده و عضویت در قسمت RSS سایتتان کنید. همچنین می توانید با راه اندازی قسمت خبرنامه و ایمیل ، مطالب روزانه یا هفتگی خود را با عضویت کاربران در این قسمت ، برایشان ارسال کنید.

Conversion Optimization

Conversion Optimization

8- بهینه سازی قسمت نظرات:

قسمت کامنت و نظرات ، یکی از مهم ترین بخش های یک وبلاگ یا سایت است. شما باید از کاربران بخواهید که در سایتتان نظر بدهند و مطالب و پست های شما را با دیگران به اشتراک بگذارند. البته می توانید با نصب پلاگین Subscribe to commentsبه کاربران اجازه دهید که هنگام نظر دادن در سایت شما عضو شوند و شما هم بتوانید با آنها تعامل داشته باشید.

Comment Optimization

Comment Optimization

با تمام نکات بالا ، شما به طور موثرتری می توانید وب سایت وردپرسی خود را برای موتورهای جستجو بهینه و سئو SEO کنید و رتبه بهتری در پیج رنک و رنگینگ موتور جستجوها مانند گوگل داشته باشید!
نرم افزار رستوران و كافی شاپ آرمینا فود
قیمت: 250000 تومان
این نرم افزار حدود 7 سال است كه در سراسر كشور پخش و مشغول كار می‌باشد، ضمنا به جهت اعتماد و اطمینان، خریدار می‌تواند تا 3 روز نرم‌افزار را برگشت داده و هزینه نرم‌افزار را دریافت نماید، نسخه نمایشی با امكانات كامل نیز موجود است
این نرم افزار به همراه پكیج كامل و بسته بندی شیك عرضه شده كه توسط آن می توانید علاوه بر كامپیوتر اصلی، اطلاعات نرم افزار خود را همیشه به همراه داشته باشید، همچنین خریداران نرم افزار، یك نسخه از نرم افزار دفترچه تلفن و یك نسخه از نرم افزار مفید سررسید شركت كه در همین سایت تبلیغ شده است را به رایگان دریافت خواهند نمود‌.
این نرم افزار قابل استفاده در رستوران های مدرن و سنتی، كافی شاپ، فست فود، پیتزا فروشی، آیس پك و كلیه مراكز عرضه غذا می‌باشد
توضیحات :
اكثر افراد نگران نحوه پشتیبانی پس از خرید نرم افزار هستند و ما نیز به پشتیبانی قوی خود به صورت تلفنی، حضوری، اینترنتی و كنترل از راه دور در این راستا تكیه داریم

نرم افزار رستوران و كافی شاپ آرمینا فود
امكان ارسال با پست پيشتاز
امكان ارسال با اتوبوس و باربري
امكان خريد پستي با سيستم ايران ماركت سنتر و پرداخت مبلغ كالا به مامور پست
امكان پرداخت بانكي، پرداخت آنلاين اينترنتي، پرداخت كارت به كارت از طريق خود پرداز و سپس دانلود و فعال نمودن از طريق اينترنت و SMS
زمان دريافت كالا از 24 تا 72 ساعت پس از سفارش بسته به بعد مسافت
برخی از ویژگیها
1) سيستم انبار و كنترل موجودي، فرمول توليد غذا بر اساس مواد اوليه مصرفي  
2) بسيار راحت جهت استفاده حتي براي كسانيكه با كامپيوتر آشنايي چنداني ندارند.  
3) قابليت كار با با مانيتور لمسي (تاچ اسكرين) و داراي امكانات خاص براي اين كار  
4) پشتيباني از CallerId (كالر آي دي) و نمايش مشخصات مشترك قبل از برداشتن گوشي  
5) امكان كنترل و مديريت پيك ها

برای سفارش نرم افزار رستوران و كافی شاپ آرمینا فود اینجا را کلیک کنید.


ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
وبلاگ بریم تو خنده...در این وبلاگ مطالبی در زمینه تفریح و سرگرمی,آموزش های گوناگون از قبیل;آموزش ویندوز ,آموزش نرم افزار,آموزش اینترنت,انواع ترفند های رایانه ای و اینترنتی و جدیدترین اخبار روز و عکس ها و تصاویر گوناگون در زمینه های مختلف و موضوعات پزشکی و سلامت و خانواده و سبک زندگی و فرهنگی و هنری و انواع مختلف سرگرمی و غیره...گنجانده میشود.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  نظر شما درباره وبلاگ چیست؟

  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 647
 • کل نظرات : 105
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 66
 • آی پی امروز : 15
 • آی پی دیروز : 35
 • بازدید امروز : 32
 • باردید دیروز : 205
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 237
 • بازدید ماه : 3,499
 • بازدید سال : 3,499
 • بازدید کلی : 1,287,181
 • تبلیغات بنری

  لینک باکس

  لينكهاي داغ اينترنت
  کد لینک باکس
  عکس های جالب
  دانلود