close
چت روم
فال روزانه 16 مرداد - 1391/05/16
loading...

بريم تو خنده | مطالب جالب و خواندني

فروردینآیا منتظر شنیدن خبر مهمی هستید؟ به زودی خبرهای مهمی به شما می دهند، این خبرها هم خوشحال کننده هستند و هم هیجان انگیز.   بقیه در ادامه مطلبفروردینآیا منتظر شنیدن خبر مهمی هستید؟ به زودی خبرهای مهمی به شما می دهند، این خبرها هم خوشحال کننده هستند و هم هیجان انگیز.پیش بینی روابط شما: به روابط انسانی خود تنوع بیشتری بدهید و  در فعالیت های اجتماعی بیشتری شرکت کنید. دوستی های جدید تجارب هیجان انگیزی به همراه خواهد داشت.پیش بینی شغل شما: با یک جا نشستن و دست روی دست گذاشتن کاری درست نمی…

f.bakhshi بازدید : 355 16 / 05 / 1391 نظرات ()

فروردین

آیا منتظر شنیدن خبر مهمی هستید؟ به زودی خبرهای مهمی به شما می دهند، این خبرها هم خوشحال کننده هستند و هم هیجان انگیز.

 

بقیه در ادامه مطلب

فروردین

آیا منتظر شنیدن خبر مهمی هستید؟ به زودی خبرهای مهمی به شما می دهند، این خبرها هم خوشحال کننده هستند و هم هیجان انگیز.

پیش بینی روابط شما: به روابط انسانی خود تنوع بیشتری بدهید و  در فعالیت های اجتماعی بیشتری شرکت کنید. دوستی های جدید تجارب هیجان انگیزی به همراه خواهد داشت.

پیش بینی شغل شما: با یک جا نشستن و دست روی دست گذاشتن کاری درست نمی شود. امروز روزی است که باید از جا بلند شوید و کاری بکنید.

اردیبهشت

امروز روز خوبی برای مسافرت نیست، هوای بیش  از اندازه گرم یا نبود بلیت سفر یا چیزی مانند آن مانع سفر شما خواهد شد.

پیش بینی روابط شما:  اگر قرار است با کمک یا همراهی کسی کاری را انجام بدهید، هرچه زودتر دست به کار شوید.

پیش بینی شغل شما: دیگران از شما انتظاراتی دارند که منطقی به نظر نمیرسد. یادتان باشد شما همیشه مسئول خوشحال کردن دیگران نیستید.

خرداد

خبر بسیار خوبی به گوشتان می رسد که شما و اعضای خانواده را خوشحال خواهد کرد.

پیش بینی روابط شما: برای حفظ رابطه خود با کسی که دوستش دارید، باید در رفتار و کردار خود تغییراتی به وجود آورید و خود را با بعضی شرایط وفق دهید.

پیش بینی شغل شما: ممکن است یک دوست یا همکار با کمبود پول مواجه شود و این مشکل در روند کار شما اختلال ایجاد کند.

تیر

برای اینکه دیگران از شما نرنجند و موقعیتتان را بیشتر درک کنند، به آنهابگویید که درگیر انجام چه کارهایی هستید و شرایط در حال حاضر چگونه است.

پیش بینی روابط شما: ممکن است مسئولیت های شغلی باعث شوند که مدتی از کسی که دوستش دارید دور شوید. این دوری کمی دلسردکننده خواهد بود.

پیش بینی شغل شما: کسب درآمد بیشتر درحال حاضر ممکن نیست. اما شرایط همیشه به این صورت باقی نخواهد ماند. تلاش خود را بیشتر کنید.

مرداد

ممکن است ناچار شوید که بعضی برنامه ها را عقب بیندازید و فعلا دست نگه دارید. اشکالی ندارد چون با گذشت زمان اشراف بیشتری به موضوع پیدا خواهید کرد.

پیش بینی روابط شما: یکی از اعضای خانواده که با او ارتباط خوبی دارید وارد مرحله ای سخت ولی شیرین از زندگی خود خواهد شد. کمک شما به او ضروری خواهد بود.

پیش بینی شغل شما: دوست دارید کمی استراحت کنید و از مسئولیت های کاری دور بمانید. هرچه زودتر برای یک سفر یا برنامه تفریحی برنامه ریزی کنید.

شهریور

اتفاقی مشابه برای شما یا یکی از اعضای خانواده رخ می دهد. این اتفاق نتایجی خوشحال کننده خواهد داشت.

پیش بینی روابط شما: کمتر کسی در زندگی شما هست  که بتواند به راحتی به شما نزدیک شود. شاید بهتر باشد عینک بدبینی را از چشمانتان بردارید. در اطراف شما اشخاص خوب و خیرخواه زیادی وجود دارند.

پیش بینی شغل شما: کارها مانند سابق روندی آرام و پیشرونده خواهد داشت.

مهر

امروز ممکن است در محیط خانه ناراحتی های پیش بیاید و یا مشاجره لفظی شما با کسی محیط خانه را سرد و سنگین کند.

پیش بینی روابط شما: دوستی شما با کسی پر از فراز و نشیب بوده ولی کم کم به نقطه ثباتی خواهد رسید. این ثبات و آرامش به آسانی به دست نیامده است پس مراقب آن باشید.

پیش بینی شغل شما: فعلا بنا به دلایلی ناچارید در همان جایی که هستید بمانید. اما راه پیشرفت هرگز به روی شما بسته نیست و در عرض چند ماه موقعیتی برای ایجاد تغییر و تحول سر راهتان قرار خواهد گرفت.

آبان

بعضی کارها ارزش وقت و زحمت شما را ندارند اما همچنان در لیست کارهای روزانه  تان وجود دارند. عدم برنامه ریزی و اولویت بندی تنها عاملی است که مانع پیشرفت شما می شود.

پیش بینی روابط شما: توقعات واقعی خود را به اطرافیان بفهمانید تا تکلیف خود را با شما بدانند. همه چیز را به صورت شفاف و بی پرده بیان کنید.

پیش بینی شغل شما: در موقعیتی قرار می گیرید که ناچار باید نظر واقعی خود را بیان کنید. مراقب باشید حرف های شما به اشتباه برداشت نشود.

آذر


ممکن است پولی که منتظرش بوده اید فعلا به دستتان نرسد و ناچار شوید خرید چیزی مهم را به تعویق بیندازید.

پیش بینی روابط شما: اولین گام برای بهبود بخشیدن به رابطه عاطفی شما این است که اشتباهات خود را بپذیرید. گذشته ها گذشته ولی آینده هنوز مثل یک جاده طولانی مقابل شما قرار دارد.

پیش بینی شغل شما: هرچند معمولا از اعتماد به نفس کافی برخوردار هستید و کارها را هم آسان می گیرید، ولی بعضی موارد به فکر و بررسی بیشتر نیاز دارند، در غیر این صورت نتیجه ای نه چندان خوشایند در انتظار آنها خواهد بود.

دی

این روزها آنقدر مشغله دارید که حتی نمی دانید از کجا باید شروع کنید. آرام باشید و اجازه ندهید فشار و استرس دیگران بر شما تاثیر بگذارد.

پیش بینی روابط شما: کسی که دوستش دارید به کمکتان نیاز دارد. شاید از نظر روحی بی قرار باشد، شما باید مثل همیشه در کنار او باشید و کمکش کنید.

پیش بینی شغل شما: کاری دشوار را از شما انتظار خواهند داشت، اما شما با همان اعتماد به نفس و مهارتی که دارید از پس ان بر خواهید آمد.

بهمن

تجربه تفریحی خوبی در انتظار شماست. این تجربه ممکن است یک مسافرت یا مهمانی باشد. از این موقعیت استفاده کنید و حسابی خوش بگذرانید چون این روزها فشار کار بر شما زیاد بوده است.

پیش بینی روابط شما: شما و چند نفر دیگر بر سر مسئله ای خاص دچار اختلاف  نظر می شوید و هرکس تلاش می کند به طریقه خاص خود مشکل را حل کند. اگر این کار به شما مربوط است، به دیگران بفهمانید که شما رئیس هستید.

پیش بینی شغل شما: موقعیت خود را محل کار فدای تصمیم های آنی و هیجانی نکنید. رفتار نسنجیده شما در بعضی موارد به زیانتان تمام می شود.

اسفند

زندگی شما ناگهان پر از هیجان و استرس شده و شما را غافلگیر کرده است. نگران نباشید چون این موقعیت موقتی است.

پیش بینی روابط شما: در گذشت لذتی هست که در انتقام نیست. حالا که او را بخشیده اید فکرتان آرام تر است، اما مراقب باشید دوباره اشتباه گذشته را تکرار نکنید.

پیش بینی شغل شما: متاسفانه وقت کافی برای انجام بعضی کارها را ندارید. اشکالی ندارد، شما کارها را اولویت بندی کرده اید و چیزی را از دست نخواهید داد.

اگر امروز روز تولدتان است

رومولا گارای (بازیگر) هم متولد امروز است. شما رومانیتک و ایده آل گرا هستید و همیشه به دنبال ماجراهای جالب می گردید. به همین دلیل در زندگی شما موقعیت های جالب و کم نظیری اتفاق می افتد. اهداف شما در زندگی بزرگ ولی دست یافتنی است. روابط عاشقانه همیشه جزو نیازهای اولیه زندگی شما است.

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
وبلاگ بریم تو خنده...در این وبلاگ مطالبی در زمینه تفریح و سرگرمی,آموزش های گوناگون از قبیل;آموزش ویندوز ,آموزش نرم افزار,آموزش اینترنت,انواع ترفند های رایانه ای و اینترنتی و جدیدترین اخبار روز و عکس ها و تصاویر گوناگون در زمینه های مختلف و موضوعات پزشکی و سلامت و خانواده و سبک زندگی و فرهنگی و هنری و انواع مختلف سرگرمی و غیره...گنجانده میشود.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  نظر شما درباره وبلاگ چیست؟

  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 647
 • کل نظرات : 105
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 66
 • آی پی امروز : 4
 • آی پی دیروز : 47
 • بازدید امروز : 140
 • باردید دیروز : 107
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 398
 • بازدید ماه : 2,763
 • بازدید سال : 2,763
 • بازدید کلی : 1,286,445
 • تبلیغات بنری

  لینک باکس

  لينكهاي داغ اينترنت
  کد لینک باکس
  عکس های جالب
  دانلود